Мускусні троянди

Мускус - аромат блаженства

Мускус - речовина, що виробляється залозами деяких тварин (кабарги, бобра та ін.) або знаходиться в коренях деяких рослин і вживане в парфюмерії. Особливу популярність він отримав на Близькому Сході, де чорний мускус вважається самим чоловічим ароматом, він різкий, терпкий, стійкий. У великих концентраціях специфічний запах мускусу досить різання і неприємний, але при великому розведенні запах стає чуттєвим і заворожливим.

З чим можна порівняти запах мускусу? Деякі вважають, що в нім відчувається нота квіткового меду з відтінками фруктів і гвоздики. Щоб вибрати для себе еталон, все-таки треба понюхати найбільш ароматні мускусні троянди.
Парфюмери виявили, що мускус не лише привносить до духів абсолютно нову ноту, але він виявився ще і хорошим фіксатором запахів інших ароматичних речовин. Стійкість, насиченість і привабливість духів, що містять мускус, значно зросла (до речі, і їх ціна).Про такі духи Шарль Бодлер говорив, що присутність в них мускусу робить їх запах "багатим і перемагаючим". Існує легенда, що в Тебрізі була мечеть, стіни якої клали на вапняному розчині з додаванням мускусу, запах якого відчувався навіть декілька століть опісля.

 Аромат у мускусних троянд абсолютно не схожий на звичний нам запах трояндової олії, швидше він нагадує запах мускусу - надзвичайно цінованої в парфюмерії речовини. Щоб відчути цей аромат, абсолютно необов'язково нагинатися до квітки. Одна-єдина троянда може пахнути на увесь сад - у мускусних гібридів пахнуть не пелюстки, а тичинки, тому запах набагато більше насичений і розноситься на більшу відстань, ніж у інших троянд. 

Мускусні троянди з тих, якими потрібно милуватися на відстані. Коли за загальним не видно приватного, і коли примхлива гра пелюсток і відтінків окремих трояндочок втрачається і зливається в один приголомшливий кущ. Так окремі мазки пензля художника зливаються в цілу картину...


Frau Eva Schubert, Фрау Ева Шуберт

Frau Eva Schubert, Фрау Ева Шуберт

Висота: 250-300 см Квітка в діаметрі 5 см Рясно квітуюча троянда. Квітоносить так, що не ..

80грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)