Троянди залу слави WFRS

Їм аплодує весь світ... У цю категорію входять троянди, які удостоїлися почесного звання Кращих Троянд Світу. Але, перш, ніж завоювати це визнання, троянду чекає нелегка дорога. На даний момент тільки 16 сортів з більше, ніж 3000 гордо несуть свої корони. Так, включення сорту в Зал Славы WFRS - ця свого роду коронація троянди.

 Початок був покладений в 1968 році, коли трояндоводи всього світу зібралися в Лондоні і заснували Всесвітню федерацію суспільства трояндоводів WFRS. До неї увійшли представники національних суспільств трояндоводів 8 країн: Великобританії, Бельгії, Австралії, Ізраїлю, Нової Зеландії, ЮАР, Румунії, США. Зараз співтовариство налічує вже 41 країну-учасницю. І кожні 3 роки федерація організовує шоу Роза Міра World Rose Show. А на протяжениии цих 3 років йде робота над складним вибором троянди року. Кращі сорти троянд проходять випробування в різних кліматичних умовах і розаріях світу. Потім відбувається голосування експертів і таким чином визначається переможець. Треба сказати, що в Зал слави WFRS занесені лише сучасні троянди. Крім того, існує ще один список, так званий Старий Зал Славы, сюди занесені старі сорти, що завоювали визнання, мають генеалогічне значення.

 16-ти сортам, внесених в Зал Славы WFRS, ми постараємося приділити увагу і представити в цій категорії, але вже зараз деякі з них можуть стати частиною вашої колекції.


У даній категорії немає товарів.