Умови продажу

 Після оформлення замовлення за умови, що ви вказали  оплату- банківським переказом, просимо внести оплату на карту Приватбанку 4731 1856 1327 6143 Озерова Ольга Юріївна. Якщо ви вибрали оплату при отриманні, тоді ви повинні розуміти, що вирушають в першу чергу сплачені замовлення, а ваше замовлення відсовується за часом відправки на пізніші терміни і може так статися, що до моменту відправки вашого замовлення, на жаль, не вистачить деяких позицій. Якщо ви замовляєте у нас уперше, на головній сторінці сайту є посилання на мій аккаунт на Фейсбуке. Будь ласка, пройдіть по цьому посиланню і усі сумніви в моїй чесності у вас відпадуть і ви зможете сплатити наперед, що дасть вам упевненість в наявності вибраних вами позицій на момент відправки.

Після оплати замовлення  просимо вас повідомити нас на телефонами (067) 665-43-72 Київстар  або (099) 54-27-900 Vodafone. Можна також написати на електронну пошту ozerova81@ukr.net, вказавши номер замовлення і ваші ПІБ. .

 У сезон відправок просимо вас не телефонувати зайвий раз, оскільки ви відволікаєте нас від упаковки і відправки. Ми прекрасно розуміємо, що час для висадки троянд дуже короткий, а замовлень багато, тому стараємося максимально швидко вам відправити ваші замовлені  троянди. Ваш дзвінок не прискорить відправку, швидше навпаки, відстрочить її.

 Черговість відправки замовлень- восени вирушають спочатку сплачені замовлення в північні регіони, навесні - сплачені замовлення в південні регіони.

 У разі виникнення проблем-їх завжди можна вирішити в телефонному режимі. Я завжди на зв'язку і відкрита до діалогу. Ми намагаємося уникнути пересортів у замовлених трояндах, але якщо така проблема випадково виникне,ми зобов'язуємося запропонуванти і переслати  вам заміну- або тими ж сортами, або сортами на ваш вибір.

 І на закінчення, хочу сказати ось що:

-У кожного з нас є амбіції, свій життєвий досвід і характер. Усі ми різні. Але у будь-якому разі треба залишатися Людиною. Я завжди йду назустріч при виникненні конфліктної ситуації, чого чекаю і від вас у відповідь!!. І вірю: поціновувачі прекрасного апріорі не можуть бути поганими людьми. Давайте створювати красу навколо себе не лише в садах, але і в душах один одного!